Fotogalerie

Pár fotek z našeho domečku

Věříme, že z nich ucítíte útulnost a klid, který na vás čeká

Miláček našich dětí Ariadna art Corona Borealis. To je jméno, co? Teď už je vám jasné, kdo je v naší domácnosti nejdůležitější :-) Tohle je její nejoblíbenější místo  - v rohu obývacího pokoje, ať má o všem přehled.

Obývací pokoj

Prostor, kde každý má své místo.

Chcete si večer posedět a zahrát si nějakou hru s dětmi? Díky dvěma sedacím soupravám ( obě jsou rozkládací ) to není žádný problém.  Každý si najde to své místo.  A jestli Vás už staré hry omrzely určitě Vám můžeme půjčit některé z našich.  Stačí se jen ozvat :-)

Ložnice s manželskou postelí a dvěma dřevěnými postelemi

Pro ty, kteří chtějí být spolu

Tato ložnice je typickou rodinnou ložnicí. Manželská postel a dvě postele pro děti.  Samozřejmě jak se rozhodnete  postele využít je jen  na Vás :-)

Dřevěný pokojíček

Něco pro ty, kteří mají rádi klasiku.

Malý dřevěný pokojíček s robustními postelemi z masivu a kvalitními 22cm matracemi z paměťové pěny. Ideální pro ty, kteří si potrpí na dobré spaní a útulné soukromí :-).

Pokojíček s patrovkami

Ideální pro děti a mladé.

Menší útulný pokojíček, koncipován pro děti (ty milují "patrovky") Postele mají nosnost  100 kg se standardními matracemi. V případě potřeby vyspí i dospělí - pokud jim nebude vadit "šplhání po žebříku" :-)

V této místnosti je monitor (možnost použití, např. pohádek z USB )

Miniapartmánek 

Pro ty kteří mají rádi soukromí.

Miniapartmánek 1+KK + infra sauna a wc se sprchou je v nejnižší části domečku.  Díky původním kamenným stěnám je tu i v létě konstantní příjemná teplota. Pokud máte rádi romantiku jistě oceníte možnost využít  krbová kamna.  Sedačka je rozkládací  s možností spánku pro 2 osoby.

Infra sauna

Pro ty, kteří mají rádi teplounko :-)

Vrátili jste se z túry a potřebujete prohřát svaly?  V naší sauničce je k tomu ideální příležitost. Je pro dva a tak Vám tam nebude smutno :-)

Kuchyňský kout

Vše pro ty, kteří milují jídlo.

Pokud patříte k těm, pro které jídlo není jen nutné energitické opatření, určitě vás potěší naše kuchyň. Je plně vybavená (trouba, varná konev, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem) Sady hrnečků, sklenic, talířů jen čekají, až je použijete k servírování něčeho dobrého. A protože jste si přijeli hlavně užít a ne pracovat, jistě vám udělá radost vestavěná myčka.

Koupelna

Místo užitku i radosti

Přijeli jste na kole z vyjížďky a jste špinaví od hlavy až k patě nebo se potřebujete zahřát. Vlezete si do vany a hned vám bude líp.  Co se špinavým a mokrým cyklo dresem nebo dětským oblečením? Šup s tím do pračky a za chvilku bude prádlo čisté a voňavé. Co když bude někdo ve vaně a vy potřebujete na WC? Nevadí, máme ještě jedno v prvním patře a jedno v suterénu. To je dokonce se sprchou :-) 

Veranda

Pro teplé večery se sklenkou dobrého vína

Na verandu je vchod přímo z domečku a je za pěkného počasí (je nezastřešená) ideálním místem na kávičku či odpočinek se sklenkou něčeho dobrého.

Venkovní pergola s grilem.

Grilování za každého počasí :-)

Rádi si posedíte venku a možná i něco ugrilujete.  V naší pergole Vás při tom neohrozí ani nepřízeň počasí. Základní  dřevo na zatopení máte od nás ... tak jen pořiďte něco dobrého na zub a pytel dřevěného uhlí a hurá na to.


Jen prosím myslete na to, že  po 22 hodině už je třeba být ohleduplný k sousedům :-)

Bylinky na čaj nebo osvěžení

Chleba s máslem a čerstvou pažítkou, k tomu čaj z máty nebo meduňky - záleží jen na vás. Přijedete-li ve správném termínu i maliny, angrešt nebo černý rybíz. To vše vám nabízí naše zahrádka :-)

Výhled a umístění

V centru a přesto v přírodě

Náš Jesenický domeček není samota. Je na kraji Jeseníku, ale jak vidíte, výhled na kopce a lesy u nás mají všichni :-) Oceníte-li civilizační "zázemí" :-)  obklopení krásou Jeseníků, je náš domeček přímo pro Vás :-)

Když nestačí zahrada

Kousek pod naším Jesenickým domečkem (50m) si můžete zasportovat dle libosti. A protože jste v Jeseníku, i veřejná sportoviště jsou mezi stromy :-) 

Jedete do hor

Jsou krásné, ale taky zrádné.

Pro ty z vás, kteří nejezdí do Jeseníků pravidelně bude dobré vědět, že počasí se tu občas rychle mění.  Pokud se chystáte vyrazit na výlety do lesa, zvlášt do kopců  na delší tůry (Praděd, Rejvíz,  Horní Lipová, Bílá Opava, Ramzová, atp.),  je dobré mít dobrou obuv a oblečení.  Pak vám vítr, mlha nebo trošku deště příjde jako dobrodružství :-) a nezkazí vám náladu.