Naše nabídka

 

Chcete z města ven a přesto zůstat v civilizaci

Náš nově opravený jesenický domeček stojí na prosluněném pozemku v lázeňském městě Jeseník. Je to ideální místo, ze kterého můžete vyrážet na výlety. Ať už vás láká les, cykloturistika, pěší procházky, prohlídky místních zajímavostí nebo samozřejmě v zimě lyžování.  Z našeho jesenického domečku je to ke každé vaší aktivitě pár minut. 
Po návratu z výletu si můžete užít západ slunce na verandě, zrelaxovat v sauně či si ugrilovat na zahradě pořádný stejk.

 Naše děti milují pejsky a věříme, že jejich láska je mnohému naučila, vítáme tedy i vaše čtyřnohé kamarády, protože i oni jsou členové vaší rodiny a bez nich není dovolená ta pravá.
 

Kniha výletů

Hurá, sbaleno... všichni v autě... a jedeme do Jeseníku. Jenže, co když bude pršet  nebo bude naopak moc horko, co když dostaneme chuť na dobré jídlo, budeme si chtít jít zaplavat do bazénu nebo zatopeného lomu? Co když je tahle sjezdovka moc příkrá pro naše děti?

Tak na tyhle otázky a pochybnosti jsme se připravili.  Máme pro vás "knihu výletů", takže pokud nejste "profi" plánovači, stačí si po příjezdu dát skleničku naší domácí medoviny, kterou od nás dostanete zdarma, prolistovat si pár stránek a jen si vybrat :-)


Dobrodružství ve včelíně

Bez včel by nebyl život, ale co o nich vlastně víme?  Pokud chcete nahlédnout do tohoto tajemného světa, můžeme vám zajistit komentovanou prohlídku včelína. Vaše děti si mohou zkusit práci se včelstvem nebo si vytočit  vlastní skleničku medu. Originální jesenický produkt si můžete samozřejmě koupit. Pro sebe, své blízké, známé či kamarády, třeba jako dárek z cest. Dospělí ochutnají domácí medovinu, která bude sladce kořeněnou tečkou celého zážitku. 

(Aktivita je závislá na počasí. Projednává se včetně cenové kalkulace individuálně)


Jako James BOND

Máte dobrodružnou povahu? Chcete vědět, jak se cítil kovboj, když střílel ze svého proklatě nízko zavěšeného koltu nebo jaké to je držet v ruce pořádnou devítku či odstřelovací puškou na 100 metrů nastřílet kolečko jako pětikoruna. Tak to vám taky dokážeme na místní střelnici zajistit.  No jo a co děti? Ty mohou zkusit střelbu  s lukem nebo airsoftovou pistolí a puškou.

(Aktivita je závislá na počasí. Projednává se včetně cenové kalkulace individuálně)

Něco na unavené záda a nohy

Vrátili jste se z vycházky, cyklovýletu nebo lyží a bolí Vás celé tělo? Není nic jednoduššího než se svěřit do rukou místním maserkám -  stačí říct. :-)